محل تبلیغات شما

چند روز پيش و براي شايد هزارمين بار رفتم داخل اينترنت و تصميم داشتم مجددا ازمون مزاج شناسي بدم تا طبع بدنم رو بدست بيارم. گرچه قبلا اينكارو كردم و از طبعم اطلاع داشتم. خلاصه كه تغييري نكرده بودم. گام بعدي اين بود كه برم سراغ غذاها و مصلحات مناسب. طبع سرد بدن من با سرماي پائيز آسيب پذيرتر ميشه و درواقع بدنم به سمت خمودي و كسلي ميره.

خلاصه تحقيقو تفحص رو شروع كردم دقيق يادم نيست سر از كدوم سايت در آوردم. ولي خيلي خوب بود چون چند جمله كوتاه اما كاربردي رو به من آموخت.

نوشته بود  راهكار لاغري افراد بلغمي مزاج، كم خوابيدن است و خوردن مسلهات براي درمان يبوست.

و همين يك جمله عجيب به دلم نشست.

و از طرفي الان مدت مديدي هست كه متوجه خواب هاي بيخود و طولاني مدت بعد نهارم هستم كه درواقع كل روز و وقت من رو حروم ميكنه. نه تنها بعد از بيدار شدن حالم خوب نيست كه كسل تر هم هستم. 

طبق گفته هاي اون سايت يه فرد بلغمي مزاج بايد حداكثر 8 ساعت در شبانه روز بخوابه درحاليكه ساعات خواب من حدود 12 ساعت هست، من حتي قابليت بيشتر از اين خوابيدن رو هم دارم.

من تصميم گرفتم نخوابم و از همون بعدازظهر بعد نهار تصميمم رو عملي كردم . درواقع فاصله اي بينش ننداختم تا فرصت فكر كردن به تونستن و نتونستن يا سخت و آسون بودنش نااميدم نكنه.

و چه تجربه ي خوبي. عااااليه

البته من برنامه هاي مهيجي براي تايمي كه قراره خواب شيرين بعد نهار رو از خودم دريغ كنم، دارم. برنامه هايي كه از انجامش لذت ببرم. و تو همين يه هفته ده روز كلي تو اون كارها پيشرفت كردم و جلو رفتم.

و از حالم براتون بگم. اون حالت ياس و افسردگي كه داشت خرده خرده رخنه مي كرد تو وجودم، به سرعت چشم بهم زدني پر كشيد.

الان ديگه فقط حواسم به ساعات خوابم هست. من ساعت خواب و درازكشيدنم رو حدود 4 تا 5 ساعت كم كردم.

و نه تنها كارهاي نيمه نصفه رو دارم به انجام مي رسونم بلكه اتاقمم يه نظم و ترتيبي داره به خودش مي بينه.

خدايا مرسي كه كمكم مي كني و هوامو دارم.

هياهوي شما دروني است يا بيروني؟

عادت جديد... زندگي به سبك جديد

تصميم گرفتم كتاب بخرم

كه ,رو ,كردم ,خواب ,مي ,روز ,و از ,كردم و ,نه تنها ,بعد نهار ,من برنامه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

از دل من تا ابدیت... مشاوره دختر یلدا